Kontakt

Har du frågor eller funderingar?

Under fliken Butiker här ovan hittar du kontaktuppgifterna till alla våra filialer i landet. Självklart är ni också välkomna att kontakta oss på huvudkontoret på telefonnummer: 031-755 73 50 alternativt via kontaktuppgifterna nedan.

För oss på S-Blommor är alla kunder viktiga!

Kontaktuppgifter:

Jenny Svensson
Ansvarig S-Blommor
Tel. 031-385 74 25
Mail jenny.svensson@s-blommor.se

Ulf Nilsson
Key Account Manager
Tel. 031-755 73 55
Mail ulf.nilsson@s-blommor.se

Olle Andersson
Profilansvarig 
Tel. 031-755 73 60 
Mail olle.andersson@s-blommor.se

Bo Jörgensen
Ansvarig regioner: Göteborg
Tel. 031-755 73 23 
Mail bo.jorgensen@s-blommor.se

Elin Gustafsson
Ansvarig regioner: Halmstad, Helsingborg , Malmö & Varberg 
Tel. 0730-38 01 85 
Mail elin.gustafsson@s-blommor.se

Sylve Lundberg
Ansvarig regioner: Borås, Lidköping & Skövde
Tel. 0705-50 40 22 
Mail sylve.lundberg@s-blommor.se

Robert Andersson
Ansvarig regionerna: Jönköping, Alvesta, Luleå, Skellefteå, Sundsvall & Umeå 
Tel. 0708-66 65 54 
Mail robert.andersson@s-blommor.se

Peter Karlsson
Ansvarig regionerna: Karlstad, Örebro & Norrköping
Tel. 0736-22 00 98
Mail peter.karlsson@s-blommor.se